D.U.K.

Dažniausiai užduodamiklausimai

Stiliaus formavimas yra individualaus Jūsų aprangos stiliaus braižo formavimas. Šios paslaugos paketą sudaro garderobo revizija ir asmeninė konsultacija. konsultacijos metu aptariami mados ir stiliaus klausimai. Papildomai gausite rekomenduojamų įsigyti prikinių saršą, derinimo pavyzdžius bei internetines aptartų drabužių nuorodas.

Įvaizdžio formavimas tai visuminio išorinio įvaizdžio formavimas. Į šį paslaugos paketą, kaip ir stiliaus formavime, įtraukta gerderobo revizija bei stiliaus konsultacija. Tačiau papildomai gausite dar vieną konsultaciją, kurios metu aptarsite indiividualiai pritaikyto makiažo subtilybes. Taip pat šukuosenos, plaukų spalvos ir kirpimo rekomendacijas. Konsultacijų metu gausite atsakymus į klausimus apie įvaizdį, o ne tik aprangos stilių.

Po konsultacijos iškilusius klausimus galite rašyti elektroniniu paštu. Į juos atsakymus gausite per 24 valandas.

Garderobo revizijos vyksta su išankstine registracija. Jei Jums tinkamu metu, Jūsų mieste garderobo revizija nėra galima, tuomet siūlome rinktis garderobo reviziją nuotoliniu būdu.

Taip, garderobo reviziją galime atlikti nuotoliniu būdu. Jums tereikia atsiųsti savo drabužių, aksesuarų bei avalynės nuotraukas. Taip pat atsakyti į keletą klausimų bei atsiųsti savo nuotrauką. Taip užtikrinsime, kad garderobo revizija net ir nuotoliniu būdu bus tokia pat efektyvi, kaip ir realus susitikimas.

Garderobo revizijos rezultatus per dvi savaites gausite į savo elektroninį paštą.

Siūlome sekti Level up naujienas socialinėje erdvėje. Šiomis temomis yra rengiami įvairūs seminarai ir mokymai.

Konsultacijos vyksta per Google Meet programėlę Jums patogiu laiku. Tereikia turėti priėjimą prie interneto ryšio ir stiliaus bei įvaizdžio subtilybių galite mokytis būdama bet kuriame pasaulio kampelyje. Visą informaciją apie tai, kaip vyks kosnultacija gausite į savo elektroninį paštą po registracijos.

Garderobo reviziją verta atlikti visada ir visai nesvarbu, koks jos dydis. Revizijos metu svarbiausia ne tik sutvarkyti spintą, bet ir ją išanalizuoti. Kiekvienas pirkinys atspindi Jūsų skonį, pirkimo įpročius. Atsižvelgdamas į tai profesionalas padės užkirsti kelią prastiems pirkiniams ateityje ir padės kurti tikrai vertingą garderobą. Tad kuo greičiau atliksite šią analizę, tuo geriau.

Tiek stiliaus, tiek įvaizdžio aprašas yra paruošiamas per dvi savaites.