Kaip neatsisakant patogumo, žiemą atrodyti stilingai?

Žiemą nori jaustis patogiai ir šiltai, o tuo pačiu atrodyti stilingai bei elegantiškai? Šie dalykai atrodo nesuderinami, o misija tikrai ne iš lengvųjų. Šilti drabužiai dažniausiai asocijuojasi su storais megztiniais, pūkinėmis striukėmis, kumštinėmis pirštinėmis ir kepure su burbulu. Tačiau savo įvaizdžiu besirūpinančios moterys dažniausiai net ir žiemą nori pabrėžti savo grožį, atrodyti prašmatniai ir elegantiškai. Reikia turėti žinių bagažą, kad net prie didžiausios žvarbos demonstruotumėte stiliaus pojūtį, atrodytumėte deramai sezonui ir tuo pačiu pabrėžtumėte savo grožį. Aš čia būtent tam, kad tas žinias suteikčiau. Tad stilisto vidaus paslaptys damoms, kurios nori atrodyti stlingai žiemą, tačiau visgi nepaaukoti patogumo ir šilumos.

Kiekvienas derinys turi susidėti iš tobulų šilto pagrindo sluoksnių, solidžių viršutinių drabužių, orui tinkamos avalynės ir jaukių aksesuarų. Derinys, kai viskas sudėliota taip, kad atrodytų tyčia prašmatniai, o ne atsitiktinai. Maža stilinga ir pasakiškai suderinta eilutė.

Spalvų gama

Išsirink 3-4 spalvas (ir jų tonus) viename aprangos derinyje. Spalvų gamą deriniui pasirink pagal savo spalvinį tipą. Jei esi šilto atspalvio, gražiausiai atrodysi su karameliniais, rudais atspalviais. Jei šilto, bet plaukai rausvi, rinkis gilesnes spalvas akcentams – žalią, bordo. Jei esi šalto atspalvio, puikiai atrodys pilka, balta, juoda. Kontrastai atrodys nuostabiai, jei esi tamsiaplaukė.

Kaip neatsisakant patogumo, žiemą atrodyti stilingai
Kaip neatsisakant patogumo, žiemą atrodyti stilingai
spalvų gama

Kokybiškos medžiagos

Storas akrilo megztinis šildo mažiau nei plonas kašmyro ar vilnos megztinis. Tad jei tik gali sau leisti, įsigyk kuo kokybiškesnių medžiagų drabužius. Geriausiai tiks vilna, kašmyras. Džinsus žiemos sezono laikotarpiu keisk į vilnos kelnes.

kokybiškos medžegos
kokybiškos medžegos

Sluoksniavimas

Žiemą sluoksniavimas yra būtinas. O šiais metais jis ir be galo madingas! Tad pradėk sluoksniuoti nuo ploniausio audinio drabužių iki storiausių. Patikrink, ar patogu, per alkūnę: jei ties ja nepatogu, vadinasi drabužis per storo audinio. Pradėk sluoksniuoti nuo palaidinės arba plono vilnos/kašmyro megztuko. Jis gali būti ir aukštu kaklu, taip šilta bus ir kaklui. Tada vilkėk storesnį megztinį su V iškirpte arba kardiganą. Ant viršaus gali vilktis švarką/kostiumą, tuomet paltą. Dėvėk tiek sluoksnių, kiek norisi. Šiais metais itin madinga vilkėti megztuką aukštu kaklu po baltais marškiniais. Suteik savo ofiso aprangai stilingumo ir šilumos pasitelkdama šį triuką!

rūbų sluoksniavimas
žieminių rūbų sluoksniavimas
žieminių rūbų sluoksniavimas

Batai

Kai lauke pilna sniego, pamiršk apie aukštakulnius, rinkis ilgaaulius batus žema pakulne. Puikiai tiks kerzų tipo auliniai batai. Grubus ir storas padas, kojytę laikys toliau nuo žemės, todėl bus šilta. Dabar labai madinga miksuoti skirtingus stilius, tad norėdama atrodyti elegantiškai, derink juos prie tvido suknelės ar vilnos kostiumo. Jei visgi norisi aukštakulnių, rinktis storapadžius neaukšta pakulne arba kitten heel, jei neturėsi sąlyčio su sniegu. Juk nenori žingsniuoti sniegu ir palikti vynukų įdubumų. Ilgaaulius su kulniuku derink prie kelnių arba midi sijono, suknėlės.

žieminiai batai
žieminiai batai

Kepurė

Kepurė – aksesuaras, kuris būtinas žiemą. Išsirink ją pagal savo asmeninį stilių -beanie, vilnos skrybelė, kailis ir pan.

Pirštinės

Įsigyk gražias, aprangos derinį papildančias pirštines. Jos gali būti iš kašmyro, vilnos ar odos. Odos pirštines rinkis su kailiuku viduje. Ir lai jos elegantiškai apgaubia ranką. Nesirink per didelių, kurios labiau tinka grėblioti sniegą.

Šalikas

Šalikas – aksesuaras padedantis sukurti stilingesnį aprangos derinį ir susišildyti. Investuok į geros medžiagos šaliką. Jei nori atrodyti dailiai, venk super didelio megzto šaliko (arba pasilik jį prie laisvalaikio kostiumo ir pūstos striukės), o dienai derink elegantiškesnį variantą.

Paltas

Rinkis ilgos linijos vilnos, kašmyro paltą. Toks suteiks dar vieną sluoksnį kūnui ir tikrai nesušalsi. Taip pat gali rinktis netikrą kailį ar pūkinę striukę. Ją gali derinti tiek laisvalaikiu, tiek kasdien. Tik užtikrink, kad ji būtų kokybiška. Ilgą pūkinį paltą derink su auliniais batais ir vilnos suknele pabrėžiančia kūno linijas. Taip jausiesi šiltai, bet atrodysi dailiai.

paltas
Paltas žiemai
Žieminiai rūbai - paltas

Akiniai nuo saulės

Jei diena saulėta, papildyk savo įvaizdį akiniais nuo saulės. Lai jie būna masyvesni.

akiniai žiemai
akiniai

Diržas

Pabrėžk liemenį diržu. Tai padės sluoksniams neatrodyti pernelyg gremėzdiškai. Venk sujuosti liemenį diržu tik tuo atveju, jei diafragmos srityje esi pilniausia – elipsės, obuolio forma.

Kaip neatsisakant patogumo, žiemą atrodyti stilingai
diržas

Paslaptis

Po visais drabužiais dėvėk šiltas kašmyro pėdkelnes, į aulinius kišk kojytę apmautą šilta kašmyro kojine ir neabejotai nesušalsi!

žiemos paslaptis
žiemos paslaptis

Laisvalaikio drabužiai

Laisvalaikio drabužius taip pat rinkis iš kokybiško audinio. Puikiai atrodys kostiumėlis ar kelnės priderintos su megztuku. Sluoksniuk megztinius ir derinį užbaik paltu ar pūkine striuke.

žieminiai laisvalaikio rūbai
žieminiai laisvalaikio rūbai
žieminiai laisvalaikio rūbai