Kodėl turėčiau rinktis įvaizdžio konsultacijas ir Level up?

Manote, kad įvaizdžio konsultacijos reikalingos tik viešiems žmonėms, milijonieriams ir politikams? Pagalvokite dar kartą!

Kiekvienas, besirūpinantis savo reputacija, aplinkinių nuomone bei savijauta gali pasinaudoti įvaizdžio konsultantu.

Nesvarbu, ar esate verslo savininkė, ar profesionalė, siekianti karjeros, ar trokštate naujovių asmeniniame gyvenime – mes galime Jums padėti.

Pažvelkime į keletą svarbiausių priežasčių, dėl kurių Jums gali prireikti įvaizdžio konsultanto.

1. Pasitikėjimas savimi daro Jus sėkminga!

Tai įrodyta. Pasitikintys, patrauklesni žmonės uždirba daugiau pinigų. O „patrauklumas“ yra subjektyvus – tiesiog labiau pasitikėdama savimi tampate patrauklesnė.

Kai esate labiau pasitikinti savimi, tikėtina, kad sulauksite daugiau klientų ir sandorių. Labiau tikėtina, kad sulauksite paaukštinimo. Pasitikėdama savimi geriau bendraujate su savo viršininkais ir kolegomis.

Jei per savo karjerą atsitrenkėte į sieną arba tiesiog norite ją pagreitinti, tai gali būti įvaizdžio klausimas. Nenuvertinkite pasitikėjimo galios ir patobulinto įvaizdžio įtakos.

2. Lengviau gauti darbą su tinkamu įvaizdžiu

Šiandien yra daug žmonių, norinčių imtis karjeros. Kaip išskirti save iš kitų?

Nesvarbu, ar bandote įsidarbinti, gauti paaukštinimą ar visiškai pereiti į kitą verslą, lengviau pasiekti sėkmės su tinkamu įvaizdžiu.

Įvaizdžio pagalba atversite tinkamas karjeros duris. Darbdaviai ir partneriai tikisi žmogaus, kuris jau yra pasitikintis savimi ir sėkmingas. Ar kada girdėjote klišę: „Apsirenkite darbui apie kurį svajojate, o ne darbui, kurį dirbate?

Na, tai tiesa! Ir mes galime Jums padėti tai padaryti!

3. Pasaulis keičiasi labai greitai

Pasaulis greitai keičiasi išvaizdos ir mados požiūriu.

Gali būti pavojinga atrodyti pasenusiai.

Bet Jūs taip pat nenorite praleisti valandų valandas per dieną tyrinėdama dabartines tendencijas. Kas šiandien tinka verslo aplinkai? Dėl ko atrodote pasitikinti savimi? Kada atrodote patraukliai ir šiuolaikiškai? O dėl kokių smulkmenų gali kilti pavojus?

Mes galime Jums atsakyti į visus šiuos klausimus, kadangi turime išsamių žinių apie tai, ko darbdaviai tikisi iš žmonių šiandien. Ir tai neįtikėtinai vertinga visiems darbo rinkoje, ne tik tiems, kurie dirba su mada susijusiose srityse.

Žmonės daro prielaidas atsižvelgdami į tai, kaip atrodote, ar tai pagrįsta, ar ne. Nors tai gali varginti, bet tai yra nūdienų realybė. Jei norite suteikti sau geriausius gyvenimo pranašumus, taip pat turite atrodyti taip, kad tinkamai parodytumėte savo išsilavinimą, patirtį ir atkaklumą.

4. Jūs neturite tam laiko

Norite atrodyti gerai, bet neturite tam laiko?

Įvaizdžio konsultantui papasakojate, kaip norite atrodyti. Mūsų įvaizdžio konsultantas gilinasi į Jūsų vertybes, gyvenimo būdą, tikslus ir talentus. Padeda sukurti įvaizdį, atspindintį, kas esate ir kas Jums svarbu.

Įvaizdžio konsultantas yra ne tik tam, kad papasakotų, kaip kiti žmonės nori, kad Jūs atrodytumėte, kaip laikytis aprangos kodo ar atrodyti socialiai priimtinai. Mes taip pat galime suteikti Jums naudingos ir praktinės pagalbos, tokios kaip spintos valymas, drabužių spintos organizavimas ir ekonomiškas apsipirkimas.

Galiausiai mes įsiklausome į savo klientus. Tai reiškia, kad atsižvelgiame į Jūsų komforto zoną. Mūsų tikslas yra leisti Jums jaustis kuo autentiškiau, laikantis Jums reikalingų ir svarbių parametrų. Ir nesvarbu, ar Jums reikia pagalbos profesionalios aprangos klausimais, ar ieškote kažko smagaus, seksualaus pasimatymui ar vakarėliui. Mums vienas malonumas Jums pagelbėti!

Jūsų įvaizdžio konsultantas yra Jūsų partneris ir Jūsų treneris. Mes sutelkiame dėmesį į tai, kad taptumėte geriausia savo versija.

5. Jūs nusipelnėte pasitikėjimo savimi

Ne visada tai susiję su pelnu ir pajamomis.

Kartais tai reiškia tiesiog gerą savijautą.

Kai tinkamai apsirengiate, elgiatės užtikrintai ir esate suvokiama, kaip patikima ir simpatiška, daug nuostabių dalykų nutinka psichologiškai ir fiziškai.

Jaučiatės labiau atsipalaidavusi ir mažiau įsitempusi. Jaučiatės patogiau savo odoje. Galite nuveikti daugiau, o taip pat jaučiatės geriau.

Jei nerimaujate, kad Jūsų stiliaus pojūtis išnyko? Viešas Jūsų įvaizdis tarsi neatitinka Jūsų vidinio įvaizdžio? Mes taip pat galime padėti.

Mes dirbsime su Jumis, kad atrastumėme mados ir stiliaus pojūtį, dėl kurio pasijusite galinga!

6. Padedame sutaupyti pinigų

Galite nustebti sužinojusi, kad įvaizdžio konsultantas nėra tik išlaidos.

Ar dažnai pastebite, kad perkate drabužius nors Jums nepatinka tai, kaip atrodote su jais?

Jūs turite daugybę drabužių ir neturite ko apsirengti?

Ar nuolat kaitaliojate stilius, bijadama atsilikti nuo dabartinių tendencijų?

Jūs nežinote, kaip kurti įvaizdį.

Mes ne tik iš naujo įvertinsime Jūsų dabartinius ir praeities pirkinius. Surasime Jums išskirtinius įvairiapusiškus ir nesenstančius kūrinius. Sutaupysite pinigų perkant drabužius. Jums patiks viskas, ką turite. Ir tai galiausiai reiškia, kad įvaizdžio konsultantė moka už save!