Įvaizdžio konsultantas ar asmeninis stilistas?

Įvaizdžio konsultantas ar asmeninis stilistas?

Asmeninis stilistas apžvelgia Jūsų gyvenimo būdą ir išvaizdos ypatumus, kad galėtų pegelbėti aprangos stiliaus klausimais tiems, kurie nemėgsta apsipirkti arba nežino, kokius drabužius ir prekinius ženklus pasirinkti. Jei ketinate dirbti su stilistu, turėtumėte užduoti jam keletą klausimų, kad įvertintumėte jo darbo pobūdį, procesą, filosofiją ir stilių. Stilistai gali aprengti Jus nuostabiai, tačiau dauguma klientų nežino, kaip jiems tai pavyko ar kaip atkartoti tokią išvaizdą patiems.

Darbas su įvaizdžio konsultantu reiškia, kad įgysite žinių, įgūdžių ir metodų, kurių Jums prireiks, kad ateityje galėtumėte priimti puikius sprendimus kuriant savo asmeninį stilių ir įvaizdį pati.

Rinkitės įvaizdžio konsultantą, jei norite visapusiško požiūrio į savo stilių ir įvaizdį. Įvaizdžio konsultantas sutelkia dėmesį į Jūsų gyvenimo būdą, tikslus ir pageidavimus. Rezultatas – drabužių spinta, kuri visais atžvilgiais tinka klientui. Darbas su įvaizdžio konsultantu taip pat reiškia, kad įgysite žinias, įrankius ir metodus, kad ir toliau priimtumėte geriausius sprendimus kurdama savo stilių ir įvaizdį.

Vaizdo konsultantas daugiausia dėmesio skiria ne tik drabužiams, bet ir aksesuarams, šukuosenai, makiažui – šios smulkesnės, bet esminės detalės yra svarbus veiksnys, padedantis įvaizdį perkelti į kitą lygį.

Vaizdo konsultantas sutelkia dėmesį į strategiją ir sukuria Jūsų stiliaus ir išvaizdos viziją. Pataria, kaip padidinti pasitikėjimą savimi, pagerinti socialinę padėtį, padidinti darbo galimybes ir sulaukti sėkmės asmeniniame gyvenime įvaizdžio pagalba.

Ar įvaizdžio konsultantai yra brangūs, palyginti su stilistais?

Tikėtina, kad įvaizdžio konsultantai kainuos brangiau nei stilistai. Taip yra todėl, kad įvaizdžio konsultanto įgūdžių rinkinys apima ne tik stilių, bet ir visuminį įvaizdį bei psichologines žinias. Dauguma gerbiamų įvaizdžio konsultantų, prieš pradėdami dirbti šioje profesijoje, išsamiai mokosi. Patyręs įvaizdžio konsultantas išanalizuos dabartinę aprangą, nes ji atspindi vidinius Jūsų poreikius, ir tada pasiūlys tinkamą aprangą, kurios nusipelnėte.

Kiekvienas įvaizdžio konsultantas supranta savo klientų poreikius ir biudžetą, tad gali pritaikyti paketą pagal savo kliento poreikius.

Kodėl turėtumėte samdyti įvaizdžio konsultantą?

Žmonės daro prielaidas atsižvelgdami į tai, kaip atrodote, ar tai pagrįsta, ar ne. Nors tai gali varginti, tačiau tai yra šiuolaikinė realybė. Jei norite suteikti sau geriausius gyvenimo pranašumus, taip pat turite atrodyti taip, kad tinkamai parodytumėte savo išsilavinimą, patirtį, atkaklumą ir patrauklumą.

Vaizdo konsultantas sutelkia dėmesį į strategiją ir sukuria Jūsų stiliaus ir išvaizdos viziją. Pataria, kaip įvaizdžio pagalba padidinti pasitikėjimą savimi, pagerinti socialinę padėtį, padidinti darbo galimybes ir sulaukti sėkmės asmeniniame gyvenime.