Įvaizdis yra harmonija, žaismė ir pasitikėjimas. Užtrukau suprasdama savo įvaizdį, o dabar atiduodu žinias,  kad kiekvienas didžiuotųsi jo asmenybę atskleidžiančiu stiliumi bei įvaizdžiu.

Geras įvaizdis daro Jus sėkmingą!     ━
Level Up Augustė Bružė
AUGUSTĖ BRUŽĖ

Mano kelionė prasidėjo dailės mokyklos suole, kuriame susipažinau su spalvomis, linijomis, pažinau ir pamilau estetiką. 2018 m. baigiau kūrybinių industrijų studijas. Tuo pat metu mokiausi stiliaus kūrimo subtilybių nuotoliniu būdu JAV, Autralijoje, Londone. Supratusi, kad galiu padėti, pradėjau konsultuoti moteris stiliaus ir įvaizdžio klausimais. Kaupiau patirtį apie mados industriją prisiliesdama prie modelio darbo. Gilindama žinias 2020 m. gavau stiliaus bei  įvaizdžio kūrimo sertifikatą ir supratau, kaip subtiliausia klostė ir stiliaus detalė perteikia asmenybę. Įkūriau Level up, kad padėčiau moterims perkelti savo įvaizdį, o kartu ir gyvenimą į kitą lygmenį. Tobulėjau toliau ir 2021 m. baigiau Grimo akademiją. Stilių papildė platesnė įvaizdžio sąvoka.

Koks yra mano, kaip įvaizdžio kūrėjos, vaidmuo?

Aš padedu pagerinti bendrą išvaizdą asmeniniais ar profesiniais tikslais. Mano vaidmuo yra įvertinti ir tada atnaujinti ar patobulinti Jūsų įvaizdį, atitinkantį vertybes, kad būtų pasiekti asmeniniai ar profesiniai tikslai. Konsultacijų procesas apima aktyvų mokymąsi apie Jus ir nurodymą bei pagalbą, kad galėtumėte reikšmingai pakeisti savo  įvaizdį.

Naudodamiesi konsultacijomis, galite įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, daugiau pagarbos, gauti geresnį darbą ir daugeliu atžvilgių pagerinti savo santykius ir socialinį gyvenimą.

Aš galiu padėti išspręsti šias problemas ir dar daugelį kitų:
  • Stiliaus trūkumas.
  • Estetikos supratimo trūkumas.
  • Įvaizdžio problemos.
  • Prasti socialiniai įgūdžiai.
  • Trūksta etiketo supratimo ir įgūdžių.
  • Pasitikėjimo savimi trūkumas.